Kurumsal arge yapımız, yenilikçi çözüm üretme yeteneğimiz ile alanında Türkiye ve Dünya'daki lider şirketlerden biri olmak, üretim teknolojisine yön vermek.

 

Sürdürülebilir yenilikçi sistemlerimizle kaliteli ürün üretmek, yüksek iş ahlakımızla müşteri ve çalışanların ilk tercihi olmak, üretim faaliyetlerimizi yasal ve uluslararası mevzuatlara göre yürütmek.

Uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve yasal mevzuatlar çerçevesinde sürdürülebilir kalite-hizmet anlayışı ile sistemimizin verimliliğini arttırmak, ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunmak. İnsana ve doğaya saygılı kalarak müşteri memnuniyeti sağlamak. 

Mbas ailesi olarak tüm çevresel faaliyetlerimizi yalnızca yasal mevzuatlara uymak için değil, emanetçisi olduğumuz tüm kaynakları yarınlara taşıma bilinciyle sürdürmekteyiz. Bu kapsamda kullandığımız "Yeşil üretim"  teknolojileri ile çevresel etkilerimizi minimum düzeyde tutarak bunun sürdürülebilirliliğini sağlamaktayız.

Çalışanlarımız için insan sağlığına uyumlu ortamlar geliştirmeyi, tüm faaliyetlerimizi sıfır iş kazası ve meslek hastalığıyla sürdürmeyi benimsemekteyiz. Bu çerçevede personelimizi iş sağlığı ve güvenliği konusunda sürekli olarak eğitirek/bilgilendirerek faaliyetlerimizi güvenli şekilde sürdürmekteyiz.

Vizyon

Misyon

Kalite Politikamız

Çevre Politikamız

İSG Politikamız